Konec srpna

29.08.2021

Poslední srpnová neděle. Nejvyšší čas na další vyšívací motivy, které vás budou těšit. V hlavě jich mám nespočet, teď jen naskicovat, vybrat ty nejlepší a dokončit tak, aby mohly jít do tisku. Už teď jsem si jistá motivem pro milovníky zeleniny a motivem pro romantické a křehké duše. 

Co bude hlavní novinkou podzimu je nová kolekce vyšívací sady určená dětem! Vyšívat by ji měly děti, ale varianta, že společně obrázek vyšije dítě s rodiči, prarodiči, je taky úžasná. Nepůjde o vyšívání na plátěné tašky,  ale na plátěné  vaky.  

Vyšívala jsem zrovna motiv dívky, červenou nití jsem jí zdobila šaty a moje malá neteř, která seděla vedle mě mi říká: "To je ale pěkné, hezké šaty ji pleteš. Můžu se dívat?" Podepřela si hlavičku rukama a pozorovala jak vyšívám. Byla to moc hezká chvíle a já si tak představuji,  jak jednou moje už dospělá neteř bude vzpomínat, jak seděla vedle své tety, která vyšívala obrázek. Možná se to stane, možná ne. Tak mě napadlo, že vůbec nevadí jestli dítě vyšívání zvládne nebo ne. Vždy to může vzít do rukou dospělý a s dítětem společně prožít příjemný čas, může ho inspirovat nebát se vyzkoušet něco nového.

Těším se, co na novinky řeknete, a jestli si získají vaše srdce. Tak hezký konec léta!