Vyšívané fotky

aneb vzpomínky jako vyšité

         Je určitě pár fotek, které máte vystavené. Ať už svatební, fotky dětí, svých zvířecích mazlíčků. Časem to chce vyměnit za nějaké jiné, neokoukané. Originálním řešením můžou být vyšívané fotografie. Vyšitím částí fotek bavlnkami lze docílit jejich vyjímečnosti, neotřelosti. Rázem se stanou dominantou mezi obrázky na zdech vašeho bytu.

                Zkuste originální vyšívané fotografie. 

Ruční výšivka, steh za stehem.
Ruční výšivka, steh za stehem.

CO MŮŽETE OČEKÁVAT

Vyšívám černobílé fotografie v minimální velikosti A4. Většinou na fotkách zvýrazním viditelné detaily, nebo dovyšívám detaily, které tam nejsou, ale mohly by být. Snažím se citlivě doladit atmosféru na fotografii tak, aby nenarušila celkové vyznění a fotka se stala pro Vás svým způsobem novou a neokoukanou.

Barevné fotografie převádím na černobílé, tisknu na kvalitní silnější grafický papír v požadované velikosti. Pak hledám krativní ztvárnění. Nastává chvíle skicování, odsouhlasení mého návrhu z Vaší strany a pak až můžu začít vyšívat. 


Jak na to

 V případě zájmu mě kontaktujte přes formulář (viz. níže). Po upřesnění   Vašich představ a detailů objednávky (velikost konečné fotky, termín   dodání), vypracuji výtvarný návrh, který Vám odešlu na schválení.             Po odsouhlasení návrhu a úhradě zálohy (50% z ceny), začnu vyšívat.  


Jak dlouho budu čekat?

Minimální čas, který potřebuji na vytvoření návrhu na vyšití, je 14 dní.  Záleží však na mnoha dalších okolnostech.


Fotogalerie 


Svatební


                               Ceník


Velikost A4

(grafická úprava fotky, tisk na kvalitní papír gramáže 250m/g, autorská výšivka)


790 Kč

Velikost A3

(grafická úprava fotky, tisk na kvalitní papír gramáže 250m/g, autorská výšivka) 

1500Kč


V případě zájmu nebo jakéhokoli dotazu mě prosím kontaktuje přes tento formulář: