Léto

02.07.2023

Léto začalo už dávno, možná ani někteří nemáte pocit, že by to bylo to pravé léto, a to hlavně kvůli teplotám a trochu aprílovému počasí. Mě to teda takto vyhovuje! Mám ráda chladnější počasí, protože si můžu vychutnat sluníčko a nemusím se před ním schovávat ve stínu. 

Ale od počasí zpátky k taškám. Jak už jste mnozí zaznamenali, přibyly dva nové motivy - Koně a Husy. Jsou stylově tak trochu jiné jak původní motivy. V kresbě jsem kombinovala geometrické tvary, pohrála jsem si se střídáním černé a "bílé"(ve skutečnosti je to vlastně béžová- barva tašky). 

Od vzniku Tashika jsem Vám nabídla hodně motivů ....okolo 10. V současné době chci jít cestou menšího počtu, úplné výměny motivů za nové a i menšího objemu vyšívání. Ještě nevím, jestli ponechám nějaký z těch starších obrázků.... Já jich k odeslání už moc nemám, ale zásoby starších motivů jsou v Place store v Brně a ve Flopshop v Olomouci.  Připomínám pro ty, kteří mají doma bavlnek požehnaně a nebo si tašku chtějí nosit nevyšitou, že je možnost si koupit pouze vyšívací tašku.