Tashiko? Dívka nebo taška?

14.01.2022

Výhodou vyšívací sady je jednoduše její obsah, kdy jste okamžitě schopni vyšívat. V sadě najdete vše potřebné. Až na ty nůžky :)) Stačí se uvelebit na oblíbeném místě v bytě (klidně i v posteli) s šálkem čaje. 

Taška s autorskou kresbou má jedinečnou vůni tiskařské černě. Při balení sady se tašky dotýkám jemně, abych zachovala její "čistotu", abych vám ji neohmatala. Při pohledu na bavlnky jsem pokaždé ráda, že se podařilo vytvořit fungující kontrast mezi černou kresbou a barevnou výšivkou.  Když jsem před koncem roku přemýšlela co dalšího mohu nabídnout mimo nový motiv, napadla mě varianta tašky bez vyšívacích bavlnek, jehly a vlizelínu. Proč? Za nápadem stála připomínka moji kamarádky, že ty tašky jsou pěkné i bez vyšití. Je určitě spousta lidí, kteří nemají absolutně chuť se piplat s vyšíváním, ale taška se jim líbí a nosili by ji i bez vyšití. Nač teda kupovat celou sadu, když je možnost koupit si pouze tašku? A to nemluvím o zdatných vyšívačkách, které mají doma výběr bavlnek! 

Pustila jsem se do přizpůsobení zadní strany obalu balíčku s vyšívací taškou. Dívka? Nějak se mi připletla pod ruku a na obalu zůstala. :))) Možná by se mohla jmenovat Tashiko. Docela by jí to jméno slušelo. 

Pokud se vám líbí moje kresby na tašce, nechcete mít doma bavlnky navíc ze sady, nebo nechcete vyšívat a nebo je pro vás zajímavá cena za vyšívací tašku, máte vyhráno! Tashiko vyšívací taška na vás čeká!